KDO JSME

Ateliér YVETTA vznikl na sklonku roku 2003, kdy se dvě kamarádky domluvily, že zkušenosti získané doma za šicím strojem je třeba vynést na světlo světa a zkusit tedy štěstí na obchodním trhu.

V okresním městě Beroun jsme si zřídily prodejnu, která byla z nedostatku financí bohužel po osmi měsících zrušena. Po nabití zkušeností a poznatků z obchodního dění v tomto období jsme získaly možnost se i dále realizovat a tak jsme daly přednost bližšímu kontaktu se zákazníkem. Přesunuly jsme se tedy do venkovních prostorů, přímo za zákazníkem na jarmarky, trhy a vinobraní.

V malém týmu zaměstnanců našeho ateliéru, včetně dámské krejčové a výtvarnice, jsme rozšířili výrobu, snížili náklady a tak nabídli našim zákazníkům další nové výrobky za velmi přijatelné ceny.

Snažíme se pro naše zákazníky a klienty udělat maximum a doufáme, že i tyto stránky poslouží jako možnost při výběru našich výrobků.

ČÍM SE ZABÝVÁME

Náš ateliér se zabývá výrobou a malováním na textilní materiál různých druhů. Vyrábíme tedy oděvy, šperky a bytové doplňky. Různé techniky zpracování takto dávají našim výrobkům neuvěřitelný charakter a módní styl. Používáme jak malbu, tak savotechniku, otisk a tupování. Snažíme se tímto oslovit a vyhovět širokému spektru zákazníků.

S JAKÝM MATERIÁLEM PRACUJEME

Přednost dáváme přírodním materiálům, jako je bavlna nebo len s různou vazbou tkaní. Používáme také hotové oděvy, trika, tílka a mikiny značky Lambeste, která má na našem trhu už své jméno. Oděvy se dále pak zpracovávají malbou a další technikou. Barvy a kontury jsou francouzské výroby.

KDY A JAK SE PREZENTUJEME

Najít nás můžete na jarmarcích, řemeslných trzích, obyčejných trzích (např.: Beroun, Rakovník, Dobříš, Plzeň, Slaný, Příbram). Zároveň též na adventních akcích a jarmarcích (např. hrad Okoř, mateřské centrum Slunečnice Beroun, vánoční trhy Beroun).

Ateliér Yvetta se zabývá výrobou a malováním na textilní materiál různých druhů. Vyrábíme tedy oděvy, šperky a bytové doplňky. Různé techniky zpracování takto dávají našim výrobkům neuvěřitelný charakter a módní styl. Používáme jak malbu, tak savotechniku, otisk a tupování. Snažíme se tímto oslovit a vyhovět širokému spektru zákazníků.